Areál

Festival sa bude odohrávať v rekreačnom areáli Drienok Mošovce, ktorý je obklopený nádhernou prírodou Národného parku Veľká Fatra, a tým vytvára pre návštevníkov nezabudnuteľnú atmosféru.
V areáli nájdete ubytovanie v chatkách, camp s osvetlením, plne vybavené sociálne zariadenia (20x sprcha, 42x WC, 36x umývadlo), široké možnosti občerstvenia a stravovania, plavecký bazén priamo v areáli hneď za main stage, taktiež rôzne aktivity a workshopy od tatoo cez divadlo až po šport, bude toho naozaj veľa a je sa na čo tešiť…

Charitatívny zámer – podpora Občianskeho združenia Svetielko Nádeje

Občianske združenie Svetielko Nádeje vzniklo v máji 2002 a pôsobí v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici. Svojimi aktivitami chce zlepšovať život detí s onkologickými a život limitujúcimi ochoreniami.

Zameriavajú sa na komplexné služby pre deti a mladých ľudí počas liečby a hospitalizácie, ale aj po vyliečení. Snažia sa nielen o materiálnu pomoc, ale aj o psychosociálnu podporu pre pacientov a ich rodiny.

Doprava

Festival sa koná v športovom areáli Drienok, situovanom v obci Mošovce. Tá sa nachádza na ceste medzi Martinom a Turčianskymi Teplicami.

Autom

Areál sa nachádza takmer s strede Slovenska, čiže aj z toho najvzdialenejšieho kúta Slovenska Vám cesta k nám potrvá cca 2 hodiny. Parkovanie je možné hneď vedľa areálu festivalu – VIP návštevníci môžu parkovať priamo v areáli festivalu.

Vlakom

Najbližšia vlaková stanica je v Turčianskych Tepliciach, odtiaľ sa do Mošoviec dostanete autobusom (15 min) alebo taxíkom

Autobusom

Diaľkové autobusy Vás dostanú do Martina alebo Turčianskych Teplíc, tam nastúpite na bus či taxi ktoré Vás vezme do Mošoviec. Z Martina to potrvá cca 35 min., z Turčianskych Teplíc 15 min.